tv-serbinow

Logowanie

Facebook

DSC_0020_320x213.jpg

Jest Godzina

Statystyki

stat4u

Marsz dla życia i rodziny

marsz 2013 zaproszenie

2 czerwca, Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu zaprasza na Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem "Kierunek: RODZINA" promujący świętość życia ludzkiego oraz wartość życia małżeńsko-rodzinnego.

Marsz dla Życia i Rodziny jest manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i poszanowania życia każdej osoby, od poczęcia do naturalnej śmierci. Marsz jest przede wszystkim świętem rodzin, stanowiącym okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny, by spotkać osoby, z którymi dzielimy te same wartości i zarażać innych swoim szczęściem. Uczestniczą w nim przede wszystkim młode rodziny z dziećmi, ale także różnego rodzaju ruchy i stowarzyszenia, młodzież oraz osoby starsze. Imprezę tą wyróżnia jej afirmatywny charakter.

Pierwszy taki Marsz w naszym mieście odbył się w ubiegłym roku, a wzięło w nim udział wiele rodzin z Tarnobrzega i okolic. Pragniemy również w tym roku podjąć tą inicjatywę, pamiętając, że to rodzina zawsze powinna być priorytetem naszych działań i decyzji, bo z nią związane jest dobro nas wszystkich. (Wiecej o Marszu w Polsce tutaj).

Marsz rozpocznie się na placu Bartosza Głowackiego Mszą świętą o godzinie 12.30, a zakończy wspólnym piknikiem rodzinnym na boisku szkolnym Gimnazjum Nr 2, podczas którego będą różnego rodzaju prezentacje, kiermasze, konkursy, występy dzieci i młodzieży, loteria i inne atrakcje. Wszystkim, którym na sercu leży dobro rodzin i przyszłość naszego społeczeństwa zachęcam do aktywnego udziału w tej ważnej inicjatywie, pamiętając słowa błogosławionego Jana Pawła II "rodzina jest drogą pierwszą i z wielu wzgledów najważniejszą. Jest drogą powszechną, pozostając za każdym razem drogą szczególną, jedyną i niepowtarzalną, tak jak niepowtarzalny jest każdy człowiek" (List do rodzin nr 2)

Dyrektor KCPR w Tarnobrzegu Ks. dr Tomasz Cuber

Zapraszamy do kontaktu z nami również przez chat!

Polecamy

baner KofC Swiatbaner KofC Polskabaner KofC Diecezjalna

baner Parafia MBNPbaner Parafia ChKbaner KCPRbaner CaritasSandomierskibaner JezuUfamTobiebaner MarszZyciaRodzinybaner ObronyZyciabaner Jeden z nasbaner Gosc Niedzielny   baner Niedziela baner Opokabaner Human Life International-Pl

 

Licznik odwiedzin

baner KofC 15239 Tbg