tv-serbinow

Logowanie

Facebook

DSC_0088_320x228.jpg

Jest Godzina

Statystyki

stat4u

Komunikat

"Szanowni Państwo,

Zakon Rycerzy Kolumba bezpłatnie udostępnił dwa Pola Pielgrzymkowe w Rzymie na czas kanonizacji Papieży Jana Pawła II i Jana XXIII

Zakon Rycerzy Kolumba z wielką radością powiadamia, że w czasie kanonizacji Papieży Jana Pawła II i Jana XXIII Rycerze Kolumba bezpłatnie udostępnili pielgrzymom z Polski, Europy, USA i całego świata  dwa boiska sportowe w Rzymie, gdzie pielgrzymi mogą przenocować pod swoimi namiotami.

Bliższe informacje można znaleźć na stronie: www.kofc.org/kanonizacja.

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z Koordynatorem Pól Pielgrzymkowych Bratem Tomaszem Wawrzkowiczem drogą mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefoniczną: 694-295-127.

Oba boiska sportowe znajdują się w centrum Rzymu i do Bazyliki św. Piotra można dostać się pieszo (3 lub 5 km) lub za pomocą środków komunikacji miejskiej. Pola Pielgrzymkowe będą otwarte od piątku 25 kwietnia do wtorku 29 kwietnia 2014.

Zdjęcia Pól Pielgrzymkowych można obejrzeć tutaj:

www.kofc.it/index.php?option=com_content&view=article&id=54&Itemid=110&lang=en

oraz tutaj:

www.kofc.it/index.php?option=com_content&view=article&id=55&Itemid=109&lang=en

Inicjatywa ta jest kolejnym ważnym przykładem dobroczynnej działalności Zakonu Rycerzy Kolumba dla wsparcia Kościoła Katolickiego. Spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Będziemy gościli Pielgrzymów z całej Polski, Europy i Ameryki Północnej oraz Polonię ze Wschodu (dzięki współpracy ze Wspólnotą Polską).

Rycerze Kolumba są największą, świecką organizacją charytatywną Kościoła Katolickiego, zrzeszającą ponad 1,8 mln członków na całym świecie. W Polsce Rycerze Kolumba rozpoczęli swoją działalność w 2006 roku. Działają w lokalnych społecznościach. Obecnie zrzeszają ponad 3200 mężczyzn w 65 Radach w całej Polsce.

Jeśli reporterzy z Państwa Redakcji chcieliby się spotkać, przeprowadzić rozmowy z Pielgrzymami z całego świata lub Rycerzami Kolumba z USA i Polski to serdecznie zapraszamy na nasze Pola Pielgrzymkowe.
 
Adresy naszych Pól:
 
- Via dei Sabelli, 88/C , 00185 Rzym - (główne Pole, na którym będą się odbywać spotkania, Msze Święte, adoracje)
- Via di Villa Giulia, 47 , 00196 Rzym
 
Będą Państwo na pewno naszymi mile widzianymi Gośćmi. Zapraszamy serdecznie.
 
Vivat Jesus!
 
Tomasz Wawrzkowicz
Koordynator
Zakon Rycerzy Kolumba"

Zapraszamy do kontaktu z nami również przez chat!

Polecamy

baner KofC Swiatbaner KofC Polskabaner KofC Diecezjalna

baner Parafia MBNPbaner Parafia ChKbaner KCPRbaner CaritasSandomierskibaner JezuUfamTobiebaner MarszZyciaRodzinybaner ObronyZyciabaner Jeden z nasbaner Gosc Niedzielny   baner Niedziela baner Opokabaner Human Life International-Pl

 

Licznik odwiedzin

baner KofC 15239 Tbg