tv-serbinow

Logowanie

Facebook

DSC_0035_213x320.jpg

Jest Godzina

Statystyki

stat4u

Święto Młodzianków 2013

***Święto Młodzianków 2013***

28 grudnia Rycerze Kolumba uczestnicznyli we Mszy Świętej i procesji ze światłami do figury błogosławionego Jana Pawła II przepraszajac za grzechy przeciwko życiu.sw rodzina
Dany jest nam kolejny rok byśmy po raz kolejny mogli świętować Narodzenie Pana Jezusa. Ale jednocześnie trudno nie dostrzec postaci króla Heroda, który nie dołączył do trzech mędrców, aby złożyć hołd Nowonarodzonemu Królowi, ale postanowił Go zgładzić. Zgineło wtedy wiele dzieci.
Tak bardzo dziś potrzebna jest modlitwa za dzieci, aby mogły się narodzić. Ale również potrzebna jest modlitwa za dzieci już narodzone, abyśmy mogli wychować je na dobrych ludzi.
Zachęcamy wszystkich do częstej modlitwy w intencji Życia i dobrego wychowania dzieci zgodnie z Bożym zamysłem i prawdziwą moralnością. Aby prawdziwa wartość rodziny nie została zniszczona.

Zapraszamy do kontaktu z nami również przez chat!

Polecamy

baner KofC Swiatbaner KofC Polskabaner KofC Diecezjalna

baner Parafia MBNPbaner Parafia ChKbaner KCPRbaner CaritasSandomierskibaner JezuUfamTobiebaner MarszZyciaRodzinybaner ObronyZyciabaner Jeden z nasbaner Gosc Niedzielny   baner Niedziela baner Opokabaner Human Life International-Pl

 

Licznik odwiedzin

baner KofC 15239 Tbg