tv-serbinow

Logowanie

Facebook

DSC_0018_320x213.jpg

Jest Godzina

Statystyki

stat4u

Peregrynacja w Sandomierzu

***Obraz Matki Bożej z Quebec w Sandomierzu***

W dniach 8-9 litopada 2013 roku w Parafię Nawrócenia Świętego Pawła nawiedził obraz Matki Bożej z Quebec.
W piątek 8-go listopada przed wieczorną mszą świętą ksiądz Krzysztof Rusiecki i ksiądz Andrzej Rusak wraz z wiernymi przywitali obraz, który został przywieziony przez Rycerzy Kolumba z Rady 15239 i stażaków z Wielowsi.
W słowie wstępnym ksiądz Andrzej Rusak przybliżył wiernym historię obrazu i szczegóły peregrunacji obrazu. W czasie homilii zwrócił się z apelem do kobiet o budowanie właściwej atmosfery w domach i rodzinach. Zachęcał do zawierzenia się Maryi i podzielił się swoim doświadczeniem życia, a także prosił, aby swoim życiem dawać świadectwo swojej wiary.
Kolejny dzień był także naznaczony modliwą i rozważaniami, a pożegnanie obrazu nastąpiło w sobotę po mszy świętej wieczornej.
Kierujemy słowa wdzięczności dla kapłanów: księdza Krzysztofa Rusieckiego i Andrzeja Rusaka, za trud włożony w przygotowanie peregrynacji, a także naukę skierowaną do wiernych.
SAM 1866SAM 1870

Zapraszamy do kontaktu z nami również przez chat!

Polecamy

baner KofC Swiatbaner KofC Polskabaner KofC Diecezjalna

baner Parafia MBNPbaner Parafia ChKbaner KCPRbaner CaritasSandomierskibaner JezuUfamTobiebaner MarszZyciaRodzinybaner ObronyZyciabaner Jeden z nasbaner Gosc Niedzielny   baner Niedziela baner Opokabaner Human Life International-Pl

 

Licznik odwiedzin

baner KofC 15239 Tbg