tv-serbinow

Logowanie

Facebook

DSC_0033_320x213.jpg

Jest Godzina

Statystyki

stat4u

Peregrynacja Obrazu Matki Bożej z Quebec w Wielowsi

***Peregrynacja Obrazu Matki Bożej z Quebec w Wielowsi***

Dzięki inicjatywie Rycerzy Kolumba z Rady 15239 im. Błogosławionego Męczennik Księdza Jerzego Popiełuszki i księdza doktora Dariusza Woźniczki proboszcza parafii w Wielowsi odbyła się peregrynacja kopii obrazu Matki Bożej w wizerunku Niepokalanego Poczęcia z Quebec.

1

W dniu 7-go listopada przed mszą świętą wieczorną licznie zgromadzeni parafianie wraz z księdzem proboszczem przywitali obraz nawiedzający parafie, w których działają Rycerze Kolumba.

Po wieczornej mszy św. członkowie Róż Różańcowych do Apelu Maryjnego prowadzili modlitwę różańcową, która trwała także cały piątek.

O godzinie 16 wspólną modlitwą pod przewodnictwem księdza proboszcza parafianie pożegnali obraz, który przez został przewieziony do Sandomierza

Dziękujemy księdzu doktorowi Dariuszowi Woźniczce za przygotowanie peregrynacji, otwartość i życzliwość. Składamy podziękowania Siostrom Dominikankom, za modlitwę, dobre słowo i przystrojenie kościoła, a także Strażakom z OSP Zakrzów za przewiezienie Obrazu Matki Bożej do Sandomierza.

Obraz Matki Bożej również gościł inne parafie tj. w Nowej Dębie, Tuszowie Narodowym, Sandomierzu. Składamy serdeczne podziękowania księżom oraz parafianom za przyjęcie obrazu i wspólną modlitwę.

Zapraszamy do kontaktu z nami również przez chat!

Polecamy

baner KofC Swiatbaner KofC Polskabaner KofC Diecezjalna

baner Parafia MBNPbaner Parafia ChKbaner KCPRbaner CaritasSandomierskibaner JezuUfamTobiebaner MarszZyciaRodzinybaner ObronyZyciabaner Jeden z nasbaner Gosc Niedzielny   baner Niedziela baner Opokabaner Human Life International-Pl

 

Licznik odwiedzin

baner KofC 15239 Tbg