tv-serbinow

Logowanie

Facebook

DSC_0088_320x228.jpg

Jest Godzina

Statystyki

stat4u

Akcja ziemniak!

***Akcja ziemniak!***

Idea opieki hospicyjnej związana jest ze społecznym zjawiskiem przeżywania śmierci i procesu umierania. Opieka hospicyjna oznacza aktywną i wszechstronną opiekę nad osobami cierpiącymi na postępujące, przewlekłe choroby o niekorzystnym rokowaniu.

Tarnobrzeskie Hospicjum i noclegownia posiada obecnie ok. 300 podopiecznych - kobiet i mężczyzn, którym zapewnia codzienną całodobową opiekę. Są to ludzie z różnych miejscowości naszego regionu cierpiący na różnego rodzaju choroby. Nikt z nas nie wie czy w przyszłości problem choroby, bezdomności nie dotknie kogoś z nas lub naszych najbliższych. Nikt nie wie czy w przyszłości nie będziemy potrzebować pomocy którą zapoczątkował w Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu Ks. Prałat Michał Józefczyk.

Dlatego Rycerze Kolumba z Rady 15239 w Tarnobrzegu im. bł. męczennika ks. Jerzego Popiełuszki zwracają się do wszystkich ludzi dobrej woli którym nie jest obojętne otwarcie się na drugiego człowieka w myśl słów Chrystusa „cokolwiek uczyniliście jednemu z braci Moich – mnie uczyniliście” o wsparcie m.in. dla Hospicjum Ojca Pio w Tarnobrzegu w postaci płodów rolnych (ziemniaki, marchewka, pietruszka, cebula i inne). Każda nawet najmniejsza ilość którą możecie podzielić się z naszymi chorymi Braćmi i Siostrami jest wielkim darem serca – Waszego serca.

ziemniak

Od 5 października zaczęliśmy objazd po okolicznych parafiach z prośbą o ofiarowanie plonów ziemi. Potencjalnych Ofiarodawców, którzy czytają ten apel na stronie internetowej prosimy o kontakt mailowy, aby Rycerze Kolumba w najbliższym czasie mogli skontktować się z Państemi odebrać dary.

Wszystkim Ofiarodawcom z góry serdecznie dziękujemy, zapewniając o modlitwie.

Vivat Jezus!

Zapraszamy do kontaktu z nami również przez chat!

Polecamy

baner KofC Swiatbaner KofC Polskabaner KofC Diecezjalna

baner Parafia MBNPbaner Parafia ChKbaner KCPRbaner CaritasSandomierskibaner JezuUfamTobiebaner MarszZyciaRodzinybaner ObronyZyciabaner Jeden z nasbaner Gosc Niedzielny   baner Niedziela baner Opokabaner Human Life International-Pl

 

Licznik odwiedzin

baner KofC 15239 Tbg