tv-serbinow

Logowanie

Facebook

DSC_0010_320x213.jpg

Jest Godzina

Statystyki

stat4u

Niedziela Rycerska w Tuszowie Narodowym

***Niedziela Rycerska w Tuszowie Narodowym***

W niedzielę, 1 września 2013r., funkcjonariusze rady nr 15239 im. bł. męczennika ks. Jerzego Popiełuszki z Tarnobrzega - Rafał Szczypta, Tomasz Skulski i Tomasz Szewc - uczestniczyli w modlitwie lokalnej wspólnoty na przedpołudniowych mszach świętych w Parafii p.w. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Tuszowie Narodowym. Dzięki zaangażowaniu i życzliwości ks. Proboszcza Wiesława Koniora Rycerze przedstawili działalność Rycerzy Kolumba w Polsce, w Diecezji Sandomierskiej i w Tarnobrzegu oraz zachęcali do poparcia akcji jeden z nas - zebrano około kilkadziesiąt podpisów.

IMG 0491

W Tuszowie Narodowym Rycerze Kolumba są obecni od grudnia 2012 roku. W trakcie dzisiejszych rozmów była okazja do przedstawienia naszej działalności i zachęcenia mężczyzn do wstąpienia do Rycerstwa.
Podkreślić należy, że już teraz ks. Wiesław Konior przeznaczył jedną z tablic informacyjnych na promocję aktualnych działań Rady nr 15239 z Tarnobrzega, a także - szerzej - działalności Rycerzy w całej Diecezji Sandomierskiej i w Polsce.
Dzisiejsza niedziela wpisuje się również w promocję pro-life czyli ochrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Rozpropagowano kilkadziesiąt materiałów pro-life, także z filmem przedstawiającym życie i działalność św. Joanny Beretty Molla pt. "Święta z sąsiedztwa"

Zapraszamy do kontaktu z nami również przez chat!

Polecamy

baner KofC Swiatbaner KofC Polskabaner KofC Diecezjalna

baner Parafia MBNPbaner Parafia ChKbaner KCPRbaner CaritasSandomierskibaner JezuUfamTobiebaner MarszZyciaRodzinybaner ObronyZyciabaner Jeden z nasbaner Gosc Niedzielny   baner Niedziela baner Opokabaner Human Life International-Pl

 

Licznik odwiedzin

baner KofC 15239 Tbg